Naše strategické projekty

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Life Sciences 4.0

LS4 2 web

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

Image

Camozzi s.r.o.

Společnost Camozzi Automation, založená v roce 1964, nabízí produktovou řadu zahrnující komponenty, systémy a technologie pro oblast průmyslové automatizace, řízení kapalin - jak kapalin, tak plynů - a aplikace specializované pro oblasti přepravy a biovědy. Nabídka společnosti Camozzi Automation zahrnuje i další produkty a technologie IIoT. Pracujeme na digitalizaci výrobních procesů i na vytváření skutečných kyber-fyzických systémů, abychom umožnili integraci mechanických, elektronických a digitálních prvků, které neustále zlepšují výkon procesů a řízení datového řetězce.


 

Courtyard by Marriott Brno - Profesiadays.cz Profesiadays.cz

 

CTP Hotel Operations Brno, spol. s r.o.

Hotel se nachází v areálu Spielberk Office Centre, Historické centrum a hrad Špilberk 1,5Km.
* 10 konferenčních místností s denním světlem
* hlavní konferenční sál o ploše 360m2
* 176 standartních pokojů, 20 superior, 4 studia a 1 střešní apartmá
* garážové stání
* široká nabídka specialit mezinárodní kuchyně, celková kapacita 230 míst


 

 

ČISTĚ CZ s.r.o.

ČISTĚ CZ je 12ti letá rostoucí firma zabývající se úklidem. Provádíme úklidy hlavně skladových a výrobních hal, dále potravinářských provozů, wellnes center, klinik, bytových domů a administrativních celků. Firma poskytuje jak úklidy pravidelné, tak jednorázové. Spolupracujeme se stavebními firmami a uklízíme haly před dokončením, kde následně většinou pokračujeme v úklidu pravidelném.
V současné době zpracováváme koncept franchizy, který firme zajistí expanzi do dalších krajů. Tuto franchizu bude doplňovat informační systém, který je ve fázi vývoje.
Jsme specialisté na pracovní postupy tak, aby zakázka byla provedena a řízena co nejoptimálněji. Naši výhodou oproti konkurenci je použití klientské aplikace pro velké klienty, kdy zajišťujeme transparentnost provedených prací a on-line dohled nad pracovníky.
Firma je už roky charakteristická svojí pomocí druhým. Od roku 2012 jsme podporovali malou Nikolku, která onemocněla leukemií. Z každého jednorázového úklidu jsme rodině poskytli finanční obnos. V současné době vzniká Nadační fond, kde ČISTĚ CZ vystupuje ve správní radě. Tento fond byl zřízen za účelem podpory dětí v dětských domovech v Brně.


 

 jdc logo 02

 JDconsulta s.r.o.

Nákup a prodej zboží, konzultační činnost v IT, podpora rozvoje podnikání zejména českých výrobců a společností, akviziční činnost.


 

 

JOYLINE s.r.o.

JOYLINE zastřešuje několik firem se širokým zaměřením - předškolní vzdělávání (firemní, soukromé školky), nemovitosti, vzdělávání-profesní, kvalifikace, finance, sport, nadační fond.


 

 MMS logo                         

MMS Solution & Service s.r.o.

Komplexní služby v oblasti business poradenství, vzdělávání a sdílení odborných zkušenosti. Pomáháme zlepšovat výsledky v oblasti managementu, marketingu a obchodu a pracujeme s osvědčenými nástroji a koncepty (TAB Board, Structogram). Poradenství a podpora pro řízení firmy a jejích dílčích částí:
- Strategické řízení (analýza, strategie, realizace a controlling)
- Obchod a marketing (plánování, strategie, cíle, řízení)
- Budování a vedení pracovních týmů (nábor, řízení, odměňování a motivace, rozvoj)
- Vzdělávání a rozvoj (management, obchod, marketing, leadership, typologie osobnosti)
- Sdílení zkušeností - řízené skupinové diskuse majitelů firem a CEO


 

 Tvorba nového webu - PortaTherm - Reference

PortaTherm s.r.o.

Výroba a montáž PVC lamelových clon, montáž okenních fólií.

 

 


 

 Bidding Fox - Automatický bidding pro Heureku a Zboží.cz

 Proficio Marketing s.r.o.

Jsme strategická agentura. Staráme se o marketingový rozvoj našich klientů v oblasti brandu i výkonu. Dokážeme pomoci se vším od kreativy přes kampaně až po správu sociálních sítí, UX nebo SEO. Jsme jediná certifikovaná Sklik agentura v Brně, patříme mezi klíčové agentury Googlu a certifikované specialisty na Zboží.cz a Heureku. Pravidelně se také umisťujeme v prestižním žebříčku nejrychleji rostoucích firem v regionech EMEA.


 

 logo-respilon

RESPILON Group s.r.o.

Produkty z nanovlákenní membránou: Samosterilizační respiratory VK, ochranné respiratory, nano FFP2 respirátory RespiPro Carbon, nákrčníky R-shield, okenní membrány, funkční membrány pro outdoorové oblečení, membrány do bot.


 

 

SOLLERO group s.r.o.

Nákup, správa a údržba nemovitostí, nakládání s odpady, přípravné a dokončovací stavební práce, ubytovací služby, zprostředkování obchodu a služeb.


 

 

Support Universal, a.s.

Správa majetku.


 

 

ŠTIPČÁK, spol. s r.o.

Společnost ŠTIPČÁK, spol. s r.o. je česká výrobní společnost působící ve zpracovatelském průmyslu v oblasti dřevovýroby. Mimo Českou republiku dodává již také na některé trhy v rámci Evropy (Švédsko, Německo, Rakousko, Polsko, Španělsko). Byla založena 7. února 2004 zápisem do Obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 45134 a již od počátku splňuje kritéria malého a středního podniku. Od počátku založení má společnost dva vlastníky s 50% podílem pro každého. Každý z vlastníků má právo jednat za společnost samostatně.

ŠTIPČÁK, spol. s r.o. se od roku 2010 profiluje jako splečnost se zaměřením na zpracovatelský průmysl v oblasti dřevařství. Do konce roku 2014 byl stěžejním předmětem podnikání velkoobchod s dřevěnými lamelami a vlysy, které společnost nakupovala od firmy Pavel Štipčák. Od roku 2014 působí čistě jako výrobní společnost v oblasti zpracování dřeva.

Obrat společnosti se vyvíjí již několik let stále pozitivně a plně koresponduje s firemní strategií, v roce 2017 dosáhl výše 164 mil. Kč, v roce 2018 činil 148 mil. Kč a v roce 2019 klesl na 94 mil. Kč. Pokles v roce 2018 byl způsoben menší poptávkou v našem odvětví a pokračující snižování obratu v následujícím roce je způsobeno vlivem hospodářské krize.

ŠTIPČÁK, spol. s r.o. je rodinná firma, která již 30 let zpracovává dubovou kulatinu na polotovary (lamely - nášlapovou vrstvu)), které pak dodává předním světovým výrobcům třívrstvých lepených podlah. Vyrábíme de facto polotovar, který se pak dále zpracovává na podlahy. V současné době jsme dokončili investici do výrobního zařízení na produkci třívrstvých podlah. Jedná se o spičkové výrobní zařízení renomovaných výrobců strojů na opracování a povrchovou úpravu dřeva. Naším záměrem je hlavně výroba třívrstvých podlah v konstrukcích a rozměrech, které velcí výrobci na trh nedodávají.

Naší filozofií je dřevo zpracovávat tak, abychom zachovali jeho pozitivní energii a odhalili skrytou krásu a charakter. Jsme menší firma rodinného typu s jistým zázemím a tradicí. Pětadvacetiletou zkušenost se zpracováním dřeva, k němuž máme osobní vztah, jsme se rozhodli investovat do výroby produktů, ze kterých budou mít lidé především radost a dlouhodobý užitek.

Trh v oblasti podlah je perspektivním trhem také do budoucna, protože společnost vytváří tlak na stále nové podněty, ať už to jsou rozměry podlah, jejich odolnost, vzhled, kvalita atd. I když na trhu se v poslední době objevuje celá řada substitutů nahrazujících dřevo, jako jsou například vinyl, kámen, keramika apod., tak tradici a vlastnosti dřeva ani jeden nenahradí.


 

logo top nest

TopNest s.r.o.

Agentura práce.

Výhody členství

Proč se stát členem komory

Podpora obchodu

Vaše čísla jenom porostou, pokud zůstanete s námi

Vzdělání a poradenství

Proaktivní vzdělávání posune Vás i Vaše zaměstnance

Networking

Na našich akcích získáš ty nejlepší kontakty

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo generali logo
logo DevelopmentAid main large size