Ve spolupráci s ÚP jsme pro Vás připravili alternativní postup, jak získat nové pracovníky z řad ukrajinských běženců.

  1. Každý týden Vám poskytneme aktualizovaný seznam uchazečů, registrovaných u ÚP se zájmem o práci.
  2. Pokud mezi nimi najdete vhodného kandidáta/kandidátku, zajistíme jeho/její oslovení s Vaší nabídkou – vzor, jak má vypadat nabídka, naleznete zde.
  3. Pokud mezi registrovanými nenaleznete vhodného kandidáta/kandidátku, je možné vytvořit jednoduchou nabídku práce, zajistíme její umístění v registračním místě a bude tedy na očích všem příchozím. Nabídka by měla obsahovat tyto údaje: název firmy, název pozice, rámcový popis, nabízenou mzdu a kontakt. Nabídku je možno zaslat i v češtině, její překlad zajistíme. Kontakt pro zaslání nabídek: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  4. S veškerou související nutnou administrativou navázanou na přijetí Vašeho nového ukrajinského pracovníka a jeho adaptaci je Vám připraven pomoci zkušený tým společnosti MIVINA s.r.o., členské firmy RHKB.

Máme k dispozici řadu CV ukrajinských pracovníků atraktivních profesí (např. psycholožka, zdravotní sestra, právník, elektroinženýrka, kadeřnice a mnoho dalších zajímavých specializací) vzešlých z osobních schůzek v našem konzultačním centru - více zde. Tento soubor se bude rovněž rozrůstat, sledujte jej proto pravidelně.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo generali logo
logo DevelopmentAid main large size