Rádi bychom Vás pozvali na akci, kde můžete zjistit, jak se naše město rozvíjí a co nového se v něm chystá. Pořádá ji Odbor strategického rozvoje a spolupráce Magistrátu města Brna ve spolupráci s TIC Brno.

Akce je určena široké veřejnosti a představí zájemcům projekty, které se v našem městě v blízké době chystají. Na programu jsou jak tematické procházky po rozvojových lokalitách, tak i série přednášek se zaměřením na tematické oblasti Strategie #brno2050.

Během prohlídek se můžete těšit na prozkoumání území budoucí čtvrti Trnitá včetně nového hlavního nádraží. Půjdeme také po stopách plánované Brněnské třídy a po březích řeky Svitavy. Přednášky zase představí projekty z oblastí bydlení, dopravy, vědy, výzkumu a inovací, kultury, sportu, sociálních služeb, ochrany životního prostředí či dobré správy města.

Bližší informace naleznete v přiloženém programu výše nebo na webu gotobrno.cz, kde je potřeba v případě vašeho zájmu se z kapacitních důvodu zaregistrovat.

Všechny akce jsou zdarma.

Zdroj: MMB

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size