Členové Regionální hospodářské komory Brno platí členské příspěvky ve smyslu zákona č. 301/1992 Sb. § 6 odst. 2 písm. c. Výše příspěvků se skládá z pevné částky a částky závislé na počtu zaměstnanců.
 

Členské příspěvky platné od 1. ledna 2023:

Kategorie                 příspěvek celkem
Bez zaměstnanců     4.085,-Kč vč. DPH
1 - 9 zaměstnanců     9.485,-Kč vč. DPH
10 - 49 zaměstnanců     16.455,-Kč vč. DPH
50 - 250 zaměstnanců     25.166,-Kč vč. DPH
více než 250 zaměstnanců     35.000,-Kč vč. DPH


Členské příspěvky jsou účtovány v prvním čtvrtletí běžného roku se splatností do 14 dnů. Pokud členu Komory v průběhu kalendářního roku členství zanikne, členský příspěvek ani jeho poměrná část se nevrací. V tabulce výše naleznete konečné částky, tzn. vč. DPH.

Počet členů Vaší firmy je uveden v ARESU, v případě, že je naším členem pouze jedna organizační jednotka firmy, můžete tento údaj upravit vyplněním čestného prohlášení, které zašlete na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Nově můžete uzavřít půlroční členství na zkoušku, jeho cena je 50% z výše uvedeného poplatku, pokud po půl roce členství neukončíte, bude Vám automaticky prodlouženo na dobu neurčitou.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size