Program

Jaké legislativní povinnosti má vaše společnost? Co je nového v oblastech podnikové ekologie? Přehled aktuálních zákonných povinností (2023, 2024), které platí pro právnické osoby, podnikající fyzické osoby z agend – odpady, vody, chemie, ovzduší, obaly, havárie, ekologocká újma, ochrana přírody, IPPC, EIA, ADR, udržitelnost aj.

Konzultační den je složen z individuálních konzultačních hodin. Každý klient má k dispozici jednu hodinu, aby s konzultantem probral vše, co ho konkrétně zajímá. Žádný společný začátek tedy není, v rámci každé hodiny konzultant udělá stručný úvod do problematiky a potom už rozebere konkrétní dotazy klienta. Začátek vaší konzultace se dozvíte na základě rezervace.

Ekolegislativa 2024 04 08

Lektor
Ing. Lukáš Žaludek, ENVISYS s.r.o.

Specializace ekologického poradenství pro malé/střední/velké firmy. Odborně způsobilá osoba pro: nakládání s vysoce toxickými látkami, odpady (vč. zdravotnických i hodnotitel neb. vlastností odpadů), vzorkař vod, nakládání s přípravky na ochranu rostlin (třída III.). Manažer rozvoje portálu EnviWeb.cz

Termín
Pondělí 8. duben 2024
Čas
9:00–12:00
Místo
Regionální hospodářská komora Brno, Výstaviště 569/3 (areál BVV)

Registrační formulář

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size