V reakci na současnou situaci související s COVID-19 schválilo MPSV výjimku umožňující realizaci vzdělávacích akcí také v elektronické formě. Naši členové se tedy i nadále budou moci vzdělávat v rámci našeho projektu Vzdělávání členů Regionální hospodářské komory Brno II.

Školení může být alespoň částečnou alternativou, jak zaměstnat pracovníky. Zaměstnanci mohou v této nelehké době využít čas pro rozvoj své kvalifikace a kompetencí hned v několika oblastech:

  • Obecné IT
  • Specializované IT
  • Měkké a manažerské dovednosti
  • Účetní ekonomické a právní kurzy
  • Technické a jiné odborné vzdělávání
  • Jazyky (angličtina, němčina)e learning

Online školení musí splňovat podmínky vizuálního hovoru, je možné využívat jak vlastní platformy, tak platformu dodavatele školení včetně dalšího vybavení. Níže naleznete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy:

Prostřednictvím jakého programu školíte?
Nejčastěji pro naše školení využíváme MS Teams.

Jakou formou školení probíhají?
Můžete volit mezi různými variantami. Přes platformu mohou být připojeni všichni účastníci nebo například jen lektor, který je promítán na plátno zaměstnancům shromážděným v místnosti ve firmě. Možná je i kombinace těchto variant. Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům.

Jak dlouho dopředu musím školení objednat?
Nejpozději do 15. dne předcházejícího měsíce, ve kterém se chce firma začít školit. Pokud se chcete začít školit například od března, je nutné do 15. února vyřídit veškeré formality, nastavit vzdělávací plán atd.

Jaká témata lze školit?'
Všechna výše uvedená témata, ale i další školení dle domluvy a zájmu o školení. Čím větší rozsah školení, tím větší možnosti.

Kdy nejpozději před realizací mohu školení zrušit?
Školení je možné teď rušit i přidávat tři pracovní dny před termínem jeho konání.

Na koho se mám obrátit v případě zájmu?

Ing. Šárka Vlachová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: + 420 532 194 927, mob.: + 420 739 618 155

Ing. Vanda Schönová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 532 194 921, mob.: +420 732 579 954

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size