O kom je řeč? No přece o prvním místopředsedovi vlády a ministru financí Andreji Babišovi, který dodržel svůj slib a dorazil na 58. podnikatelské setkání členů RHK Brno a jejich hostů konané 15. října v prostorách Hvězdárny a planetária Brno, p.o.

Podnikatelské setkání je, ale především o kontaktech a o kšeftu. I z tohoto důvodu jsme pilotně vyzkoušeli nový kontaktní systém, s povětšinou pozitivními reakcemi. Program večera byl poměrně nabitý - po úvodním přivítání a představení hostů následovala debata s ministrem, při které padla řada dotazů, k jejichž zodpovězení pan ministr přistoupil čelem a bez vytáček, jak to u politiků není úplně zvykem. Je to asi tím, že je to člověk "z byznysu", který  ví, o čem mluví a na problémy a potřeby podnikatelů tak má úplně jiný náhled.

Navazujícím bodem programu bylo vyhlášení výsledků soutěže TOP MSP, kde se v navazujících několika kolech hodnotí celkový stav firmy a to jak z hlediska ekonomického, tak i z pohledu působení firmy na její okolí. V krátkosti první 3 místa:

1. KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a.s.
2. Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
3. VIENNA POINT a.s. a PEaPE METAL, s.r.o.

Více detailních informaci o samotném vyhlášení a soutěži naleznete zde.

Vzhledem k místu konání byl nasnadě i třetí bod programu - projekce filmu "Blíže ke hvězdám". Jedná se o nový, ještě neokoukaný film - jeho projekce začala teprve tento týden.

Poté následoval čas vyhrazený kontaktním jednáním mezi zúčastněnými a jako perlička a překvapení nakonec projekce pohádky "Polaris" v podání dvojice Suchánek - Genzer...

O to, aby hosté měli dostatek jídla i pití se postarala cateringová společnost Maloobchodní síťě BRNĚNKA a vinařství Maryša, všech 189 hostů odcházelo domů pozitivně naladěno a i pan ministr v dobré atmosféře setrval skoro až do konce setkání!

Naše poděkování patří generálnímu partnerovi akce Investiční skupině DRFG, hlavnímu partnerovi Hvězdárně a planetáriu Brno a partnerovi akce Očnímu studiu Aleše Žejdla.

Načerpejte atmosféru na krátkém videu:

 

 

 

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo generali logo
logo DevelopmentAid main large size