Pod hvězdnou oblohou v planetáriu brněnské hvězdárny převzali ceny zástupci deseti nejlepších malých a středních firem, umístěných v jedenáctém ročníku soutěže TOP MSP 2015.

Slavnostní nádech večera umocnila přítomnost vzácného hosta, 1. místopředsedy vlády a ministra financí Andreje Babiše, který ceny předal spolu s náměstkem primátora města Brna Richardem Mrázkem a předsedou Regionální hospodářské komory Milošem Škrdlíkem.
Z 206 nominovaných firem se po hlasování a hodnocení celkem v pěti kritériích dostaly do první desítky následující společnosti:

1. KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a.s.
2. Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
3. VIENNA POINT a.s. a PEaPE METAL, s.r.o.

Další pořadí obsadily firmy Hošek Motor, a.s., Neovize s.r.o., ASIO, spol. s r.o., PRAMOS, a.s., Erste Grantika Advisory, a.s., Barceló Brno Palace Hotel (2. DSP, s.r.o.).

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo na 58. podnikatelském setkání členů RHK Brno dne 15. října. Generálním partnerem akce byla Investiční skupina DRFG, hlavním partnerem Hvězdárna a planetárium Brno.

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo generali logo
logo DevelopmentAid main large size