Devátý ročník mezinárodní výstavy hospodářských zvířat, mléka, zpracování masa a akvakultury otevře své brány odborníkům z oboru a návštěvníkům ve dnech 29. - 31. května 2024. Pořádá ji společnost VNU Exhibitions Asia Pacific Co., Ltd. MEREBO Messe International se sídlem v Hamburku má na starosti evropské a australské účastníky.

Veletrh ILDEX Vietnam 2024 zahrnuje všechny skupiny chovu hospodářských zvířat a zpracování masa. Výstava se bude konat na ploše 10 000 m2 v "Saigon Exhibition & Convention Center". Na posledním veletrhu ILDEX v roce 2022 organizátoři zaregistrovali 276 vystavovatelů z 28 zemí a 8 711 odborných návštěvníků.

Pro více informací se prosím obraťte na MEREBO GmbH Messe International v Hamburku/Německu, tel. +49-40-3999905-20, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.ildexvietnam.merebo.com.

Zdroj: MEREBO GmbH

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo generali logo
logo DevelopmentAid main large size