Italsko-česká obchodní komora nabízí vstup zdarma na mezinárodní veletrh věnovaný průmyslovým technologiím a službám pro cirkulární ekonomiku, který proběhne 7. - 10. listopadu 2023 v italském Rimini.

Veletrh Ecomondo, pořádaný skupinou Italian Exhibition Group je místem, kde se setkávají a diskutují zástupci soukromých firem, opinion leadeři, orgány místní samosprávy. Jde o průsečík, kde se každoročně utvářejí a definují rozvojové strategie environmentální politiky.

Jedná se o významnou událost zaměřenou na oblast technologií, služeb a průmyslových řešení v odvětvích zelené a cirkulární ekonomiky. Ecomondo je centrem výzkumu a inovací a hostí přední společnosti v oblasti environmentálních služeb, řešení a technologií, zahrnujících vodní hospodářství, odpadové hospodářství, hospodaření s půdou a její rekultivaci, dopravu, zemědělství a udržitelná města.

Je referenční akcí pro oblast Středozemního moře a rozkládá se na více než 130 000 m2. V roce 2022 jej navštívilo přes 100 000 návštěvníků, z toho 14 % ze zahraničí, a vystavovalo na něm 1400 vystavovatelů.

Dříve se konal vždy společně s veletrhem Key Energy, ale vzhledem k významnému rozvoji daných sektorů došlo k oddělení těchto dvou událostí a letos poprvé se bude konat veletrh Ecomondo samostatně.

Pro získání volného vstupu se stačí (dle instrukcí v přiloženém letáku ZDE) přihlásit do sekce „Visitors Area“ na stránkách veletrhu a zadat kód F9CEC. Pak si lze již rovnou vytisknout bezplatnou vstupenku.

Ohledně případných dotazů se obracejte na Václavu Němcovou z Italsko-české obchodní a průmyslové komory, E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., T: +420 602 762 486

Zdroj: CAMIC

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size