Na Kontakt-Kontrakt, naši tradiční kooperační burzu konanou 10.–13. října 2023 během Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, se letos mj. chystá delegace nizozemských firem, které hledají potenciální české partnery pro spolupráci.

Velvyslanectví Nizozemského království v České republice společně s RVO a Metaalunie pořádají misi nizozemských firem do ČR od 9. do 12.10. 2023. Delegace navštíví firmy v Čechách a na Moravě. Ve středu 12. 10. se zúčastní MSV a budou k dispozici ke společným jednáním. Jejich stručné profily najdete ZDE.

Zajímat by Vás mohly tyto jejich konkétní poptávky:

Společnost Bestronics B.V. např. hledá partnery pro zajištění dodávek a montáže pro výrobu elektronických obvodů za použití technologie SMT (povrchová montáž, při které jsou komponenty umisťovány přímo na povrch desky). Forma spolupráce může být různá, např. kooperace, joint venture atd.

Cílem společnosti Frisian Motors B.V. je vybudování sítě dodavatelských společností, které jim mohou pomoci dlouhodobě vyrábět kompletní vozidla ve východní Evropě. Ideálními dodavateli jsou ti, kteří již dokážou vyrobit základní vozidlo, takže mají vlastní svařovací a lakýrnická zařízení a některé montážní dílny.

Společnost Broekman Logistics, která se zaměřuje na logistické služby hledá dlouhodobé, strategické partnery v ČR pro smluvní logistiku. Především logistiku strojů a náhradních dílů. Zaměřuje se na strojní zařízení vč. náhradních dílů.

Společnost Moravian Outsourcing hledá výrobní firmy na dodávky kovových výrobků dle zaslaných výkresů. Materiály: nerezová ocel, karbonová ocel. Pracovní operace: řezání, laserové řezání, ohýbání, tváření, vrtání, sváření, práškové lakování atd.

Společnost Metagro B.V. hledá firmy ke kooperaci, při výrobě komponentů na ocelové kabiny. Outsourcovat potřebuje především výrobu tenkých ocelových plechů (zpracování, povrchové úpravy, e-coating, pozinkování, ocelové konstrukce, skleněné díly atd.).

Společnost Malvern Panalytical B.V. plánuje rozšířit síť dodavatelů ve východní Evropě. Dodavatelé by měli disponovat „gray room“ pracovištěm, „clean room“ je výhodou (ale ne podmínkou). Poptávané díly jsou přesně obráběné komponenty, ve většině případů s povrchovou úpravou. Schopnost provádět montáž je při výběru dodavatele výhodou.

V případě Vašeho zájmu o společné jednání se zástupci některé z těchto firem dle Vaší preference na konkrétní čas využijte prosím zdarma naši platformu K+K a případně se můžete zastavit v Hale E v salonku Dutch Meeting Point.

Ohledně eventuálních dotazů se neváhejte obrátit na RHK Brno, kontaktní osoba: O. Hrdlička, tel.: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size