Jménem oficiálního zastoupení Deutsche Messe AG pro Českou republiku přinášíme informace k mezinárodnímu veletrhu HANNOVER MESSE, který se koná 22. - 26. dubna 2024 v Hannoveru. Každoročně se v dubnu stává hannoverské výstaviště výkladní skříní pro zpracovatelský průmysl. Jsou zde prezentovány novinky a inovace napříč všemi obory.

MPO ČR podporuje české exportéry v prezentaci na této významné akci a přispívá na jejich účast. Veletrh HANNOVER MESSE 2024 je zařazen do Českých oficiálních účastí (ČOÚ), do kategorie C.

Podpora podnikatelských subjektů na veletrzích a výstavách v zahraničí patří mezi nejefektivnější nástroje pro jejich expanzi na nové trhy. Program ČOÚ na zahraničních veletrzích je zaměřen na export zboží a služeb s vysokou přidanou hodnotou a usnadňuje expanzi českých firem na zahraniční trhy.  Cílem kategorie C je umožnit každému vystavovateli umístit vlastní firemní expozici do preferované výstavní haly podle nomenklaturního členění veletrhu (nepředpokládá se společná expozice vystavovatelů). MPO hradí vystavovatelům mj. výstavní plochu, příspěvek může být čerpán i na stavbu expozice. Expozice vystavovatelů zde nepodléhají jednotnému grafickému designu MPO. MPO dále vystavovatelům uhradí základní registrační poplatek. (Zdroj: MPO ČR)

Podrobné informace včetně přihlášky jsou k dispozici na webu MPO:

https://www.mpo.cz/cz/zahranicni-obchod/podpora-exportu/vystavy-veletrhy/ceske-oficialni-ucasti-podminky-ucasti-na-veletrzich-a-prihlaska-vystavovatele--249230/

Doporučený termín pro přihlášení je do 24. 11. 2023.

Dotazy k HANNOVER MESSE Vám zodpoví výhradní zastoupení pořadatele v ČR, Ing. Naděžda Lichte, PROveletrhy, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 775 663 548.

Od roku 2020 HANNOVER MESSE zastřešuje jednotlivá průmyslová témata pod jednu značku, kterou je „HANNOVER MESSE“ s podtitulem „Průmyslová transformace“, v centru pozornosti stojí témata:

  • Uhlíkově neutrální výroba
  • Energie pro průmysl
  • Průmysl 4.0 / Manufacturing X
  • KI & Machine Learning
  • Vodík a palivové články

V rámci těchto pěti oblastí se HANNOVER MESSE zabývá průmyslovými tématy souvisejícími s megatrendy a ukazuje, jak průmysl přispívá k řešení prostřednictvím technických inovací v oblastech automatizace, digitalizace, komponentů, dodávek energie a výzkumu.

HANNOVER MESSE není jen mezinárodní veletrh, HANNOVER MESSE vytváří jedinečnou platformu pro nalézání řešení ve zmíněných odvětvích. Propojuje průmysl, vědu a politiku.

Souběžně s veletrhem probíhá velmi bohatý doprovodný program.

HANNOVER MESSE shrnuto do tří slov: WORLD. LEADING. INDUSTRYSHOW.

HANNOVER MESSE 2023 v číslech:

130 000 návštěvníků

4 500 vystavovatelů

16 výstavních hal

5 dnů

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo generali logo
logo DevelopmentAid main large size