U příležitosti přední světové výstavy technických a netkaných textilií „Techtextil“, která se koná 23. - 26. dubna 2024 ve Frankfurtu nad Mohanem, pořádá síť Enterprise Europe Network mezinárodní kooperační akci pro firmy, výzkumné instituce a další subjekty či instituce, které chtějí prozkoumat společné projekty nebo navázat spolupráci a nové obchodní kontakty s partnery z Evropy i z celého světa.

Zájemci se mohou bezplatně registrovat do 30. dubna 2024 a vybrat si zajímavé účastníky pro dvoustranná jednání a dále se účastnit tří tematických webinářů.

1:1 schůzky si lze domluvit předem prostřednictvím platformy b2match, proběhnou poté buď virtuální formou (od začátku dubna do konce května) nebo přímo na místě v době konání veletrhu.

Další podrobnosti, seznam aktuálně přihlášených a možnost registrace zdarma ZDE.

V případě dotazů kontaktujte RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size