Ministerstvo zemědělství a Hospodářská komora ČR zvou české firmy z oblastí zemědělství, potravinářství a souvisejících technologií k účasti na podnikatelské misi do Vietnamu a na Filipíny, která se uskuteční ve dnech 17. – 23. března 2024.

Podnikatelská mise vedená ministrem zemědělství panem Markem Výborným bude ve Vietnamu směřovat do obou administrativních a ekonomických center země (Hanoj a Ho Či Minovo Město/HCMC), následně na Filipínách do Manily a Davao (centrum hlavní zemědělské oblasti). Misi v místě doprovodí též velvyslanec ČR ve Vietnamu, pan Hynek Kmoníček a velvyslanec ČR na Filipínách, pan Karel Hejč.

Program zahrnuje mimo jiné podnikatelská a obchodní fóra ve všech čtyřech uvedených městech, která umožní českým firmám přímý kontakt s relevantními vietnamskými a filipínskými obchodními partnery. Na programu je též návštěva veletrhu Food and Hotel v HCMC a vybraných zemědělských a potravinářských podniků v obou zemích.

Misi organizačně zajišťuje Hospodářská komora ČR. Na přípravě programu se vedle Ministerstva zemědělství podílí též zastupitelské úřady v Hanoji a Manile a spolupracovník Ministerstva zemědělství v HCMC. Oslovení místních partnerů proběhne též ve spolupráci s příslušnými komorami a svazy v obou zemích.

Předpokládána je účast českých firem ze sektorů pivovarnictví, mlékárenství či zpracování masa. Další možné oblasti zahrnují zemědělskou a potravinářskou techniku a technologie, vstupy do zemědělství (osiva, krmiva apod.), potraviny a nápoje. Filipínská strana projevila též zájem o dovoz obilovin.

V případě Vašeho zájmu o účast na výše uvedené podnikatelské misi:

  • prosíme provést online registraci zde
  • zaslat kompletně vyplněnou a podepsanou přihlášku.
  • zaslat slide pro prezentaci
  • zaslat scan cestovního pasu

na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (v kopii Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nejpozději do pátku 16. února 2024. Vzhledem k potřebě včasného zahájení procesu získání víz do Vietnamu, nebudou možná dodatečná přihlášení.

Zdroj: HK ČR

Pro podnikatelskou misi připravuje PP Agency oficiální propagační materiál, který se bude předávat všem partnerům při veškerých podnikatelských setkáních výše zmíněných. V katalogu se také mohou prezentovat firmy, které se mise účastnit nebudou. Katalog vyjde v anglickém jazyce. Překlady včetně grafického zpracování prezentace poskytuje tato agentura bezplatně.

Naši exportéři - nejen přímí účastníci mise - tak dostávají mimořádnou příležitost, jak využít zájmu o spolupráci s našimi podniky a prostřednictvím katalogu jim představit a nabídnout svoji produkci nebo služby.

Je to ideální způsob, jak se zviditelnit v oficiálním proexportním projektu České republiky, jak podpořit Vaše obchodní aktivity ve Vietnamu a Filipínách, či Vašeho případného obchodního partnera, výhradního/nevýhradního zástupce.

Termín pro objednávku je stanoven nejpozději do 4.3.2024.

Kontaktní osoba: Mgr. David Nesrsta, GSM: 608 608 202, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Termín pro dodání podkladů (text, grafika, kontakt) k překladu a zpracování prezentace je do 6.3.2024.
Termín pro dodání tiskového PDF ve formátu A5 (š.185 mm x v.210 mm + 5 mm spad) je do 11.3.2024.

Ceník prezentací:

Formát A5

1A5 

2xA5 

2. nebo 3. strana obálky 

4. strana obálky 

cena bez DPH

19 000

35 000

23 000 

34 000

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size