Belgické velvyslanectví v ČR ve spolupráci se StartUp Flanders vás zve 6. března 2023 na jedinečnou událost – webinář zaměřený na téma "Chytrá mobilita & logistické výzvy ve Flandrech". Poprvé mají startupy a scaleupy ze střední a východní Evropy příležitost ponořit se do dynamického vlámského ekosystému a otevřít možnosti pro vývoj špičkových produktů a služeb v logistickém průmyslu.

Budou s námi přední hráči na trhu, včetně Přístavu Antwerpy-Brugy, H.Essers, Eutraco a VPD, spolu s odborníky z Vlámského logistického klastru (VIL), StartUp Flanders Investment and Trade.

Srdcem akce je unikátní matchmaking. Podnikatelé ze střední a východní Evropy (firmy do stáří věku 10ti let) se mohou zapojit do soukromé diskuse s logistickými společnostmi a využít příležitosti podělit se o svá řešení a postřehy. Neváhejte a zarezervujte si časový slot s vámi vybranými účastníky, zapojte se do smysluplných rozhovorů a připravte si cestu pro budoucí spolupráci.  To vše na pořádané na platformě B2Match.

Kdy? 

webinář: 6. března 2024, 14:00-15:00 CET

B2B networkingová setkání: 6. března 2024, 15:00–17:00 CET

Zveme vás k registraci! Ujistěte se, že jste náležitě vyplnili svůj profil a aktivovali funkci „matchmaking“, která vám poskytne příležitost naplánovat osobní setkání s vybranými účastníky události.

Můžete se zaregistrovat zde.

Akce bude probíhat v angličtině a je zcela zdarma. 

Kontaktní osoba v případě dotazů:

Markéta Borůvková, T: 257 530 626, E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: FLANDERS INVESTMENT & TRADE

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size