Aktuální zahraniční poptávky, nabídky, tendry, pozvánky na akce a informace pro začínající i zkušené exportéry naleznete v novém čísle našeho e-zpravodaje Centra mezinárodního obchodu.

Tento newsletter je k dispozici všem zájemcům ke stažení ZDE.

Co můžete např. využít nyní:

Objevte obchodní příležitosti z Izraele: Naši partneři z Federace izraelských obchodních komor vám představují čerstvou várku nabídek a poptávek od izraelských společností, které mají zájem o mezinárodní spolupráci a nabízí také možnost zveřejnit i Váš kooperační profil a předat jej tamním firmám. Více ZDE.


Business fórum Ukrajina: Ministerstvo průmyslu a obchodu nabízí 12. července 2024 pozvání na obchodní fórum v Praze při příležitosti 10. zasedání česko-ukrajinské Mezivládní komise pro hospodářskou, průmyslovou a vědecko-technickou spolupráci. Účast na této akci představuje jedinečnou příležitost pro networking s ukrajinskými protějšky českého businessu a státní správy. Více ZDE.


Propojení firem z EU s Japonskem a Korejskou republikou: Letos v létě byl spuštěn nový program „EU Business Hub - Japan and the Republic of Korea“, který podporuje i české malé a střední podniky z oblasti zelených, digitálních a zdravotnických technologií při vstupu na japonský a jihokorejský trh. V jeho rámci proběhne v příštích 4 letech deset podnikatelských misí do Japonska a deset do Korejské republiky, přičemž každá z nich umožní skupině 50 inovativních evropských firem využít i rozsáhlého koučinku a logistické podpory. Více ZDE.


Co-Matching 2024: Již tradiční virtuální matchmaking se uskuteční 27. srpna 2024 a organizuje ho ABİGEM East Marmara v úzké spolupráci s obchodní komorou Kocaeli a partnery sítě Enterprise Europe Network. Přináší možnost hostit turecké společnosti a spojit se s nimi pohodlně formou předem domluvených online schůzek z vaší kanceláře nebo domova. Akce je zaměřena na strojní zařízení, zpracování kovů, plasty a gumu, elektroniku, automotive, chemické výrobky, informační technologie, lesnické výrobky a nábytek, stavebnictví a stavební materiály, potraviny, energetiku, cestovní ruch, nemovitosti a spotřební zboží. Více ZDE.


Podnikatelská mise do Kataru: Svaz průmyslu a dopravy ČR si vás dovoluje informovat, že 22.–24. září 2024 proběhne cesta ministra průmyslu a obchodu ČR Jozefa Síkely do Kataru s doprovodnou podnikatelskou delegací. Bude se soustředit na posílení vazeb a podporu spolupráce v klíčových technologických oborech, zejména v oblasti investic, energetiky, vodohospodářství, smart cities a zdravotnictví. Cílem delegace je navázat kontakty s katarskými protějšky a vedoucími představiteli průmyslu a prozkoumat možnosti partnerství, investic a výměny znalostí, které by byly přínosem pro obě stran. Předběžný zájem o účast můžete indikovat do konce července. Více ZDE.


MACHTECH & INNOTECH 2024: Agentura CzechTrade zve české firmy 1.–4. října 2024 ke společné účasti na mezinárodním strojírenském veletrhu v Sofii, největší oborově zaměřené výstavě nejen v Bulharsku ale i na Balkánském poloostrově. Přihlášky se přijímají do 10. srpna. Více ZDE.


I nadále Vám pak můžeme nabídnout celou řadu zajímavých bezplatných akcí, ke kterým se lze připojit přes internet v pohodlí Vaší kanceláře/domova: exportní webináře nebo online B2B jednání s potenciálními zahraničními partnery. Více ZDE.


V případě dotazů či zájmu o využití komorových služeb pro exportéry nás neváhejte kontaktovat: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size