logo smes4future

Soutěž malých a středních podniků

Regionální hospodářská komora Brno vyhlašuje soutěž pro malé a střední podniky z Jihomoravského kraje s názvem SMEs4FUTURE.

logo smes4future

Název soutěže reflektuje to, jaké firmy hledáme a jaké chceme v našem regionu mít. Hledáme malé a střední podniky, které jsou připraveny na budoucnost a obstojí v turbulentních časech,“ vysvětluje Čeněk Absolon, ředitel Regionální hospodářské komory Brno.

Ze čtyřech úhlů pohledu

Soutěž se skládá z několika fází. Soutěž bude spuštěna 17. dubna, po dobu následujících 14 dnů bude možné, aby kdokoli nominoval jakoukoli firmu, která splňuje nominační kritéria, tj. je malým a středním podnikem, který má v Jihomoravském kraji buď sídlo, anebo provozovnu. V květnu proběhne hlasování. Hlavním faktorem, který ovlivní pořadí, však bude hodnocení firem ze čtyřech úhlů – ekonomické kondice, vliv na životní prostředí, míru digitalizace a hledisko kybernetické a informační bezpečnosti. Deset nejlepších firem projde ještě hloubkovým hodnocením externích hodnotitelů.

Hledame nejlepsi firmy v JMK

Pohár nebo dobrý pocit?

Výsledky soutěže budou koncem listopadu slavnostně vyhlášeny. Hlavním benefitem pro soutěžící je získání hodnotné nezávislé zpětné vazby ohledně své konkurenceschopnosti. Společnosti tak budou mít nejen lepší přehled o svých silných a slabých stránkách, ale získají také doporučení a návrhy opatření k nápravě. Výsledky soutěže budou také medializovány.

Navazujeme na tradici a s podporou kraje

Soutěž SMEs4FUTURE navazuje na patnáctiletou tradici soutěže TOP MSP, kterou RHK Brno vyhlašovala a kde bylo hlavním hlediskem hodnocení ekonomické stability firmy. Soutěž SMEs4FUTURE finančně podporuje Jihomoravský kraj.

Více informací bude zveřejňováno na www.smes4future.cz.

Zpracovala: Lenka Votavová, RHK Brno
V Brně dne 5. dubna 2023

Logo Jihomoravského kraje

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size