Zeptejte se

Vážení obchodní přátelé,
připravili jsme pro Vás on-line poradnu, kde můžete získat odpovědi na Vámi zaslané dotazy související s podnikáním.

Služba je bezplatná. Dotazy, které jsou zajímavé pro více firem, budou zveřejňovány spolu s odpovědí na těchto webových stránkách. Nebude zde zveřejněn název Vaší společnosti ani žádné údaje umožňující její identifikaci.

Formulář vyplňte pečlivě, nezapomeňte uvést všechny skutečnosti, které jsou pro řešení Vašeho požadavku relevantní. Pro zaslání odpovědi je nutné uvést název firmy, jméno tazatele, kontaktní e-mail a telefon.

Regionální hospodářská komora Brno objektivně nemůže převzít odpovědnost za naprostou správnost, úplnost a aktuálnost jí poskytovaných informací. Odpověď je obvykle výsledkem samostatného šetření jednotlivých zaměstnanců RHK Brno, případně externích spolupracovníků, prováděného na základě každého jednotlivého požadavku zákazníka, přičemž při získávání podkladů pro řešení těchto požadavků postupujeme s odbornou péčí. Jakékoliv obchodní rozhodnutí představuje do jisté míry určité riziko a RHK Brno poskytnutím informací takové obchodní riziko nezajišťuje ani nepřebírá. RHK Brno neodpovídá za škody, ztráty nebo jiné negativní důsledky vzniklé v příčinné souvislosti s poskytnutými informacemi.

Požadavky od členských firem RHK Brno budou vyřizovány přednostně.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size