Naše strategické projekty

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Life Sciences 4.0

LS4 2 web

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

Příprava a podpora podnikání žen

Chcete podnikat? Pomůžeme vám!

 Uvažujete o podnikání jako fyzická osoba nebo chcete založit firmu. RHK Brno pro Vás od září rozjíždí s partnery z Rakouska (Wirtschaftskammer Niederöstereich) a Slovenska (Slovenská obchodná a priemyselná komora) nový projekt „Příprava a podpora podnikání žen v Jihomoravském kraji s využitím zahraničních zkušeností“. Můžete získat nejdůležitější informace k podnikání takzvaně „v kostce“. Velmi oceníte i kontakt s dalšími ženami, které řeší podobné problémy nebo již měly první zkušenosti s podnikáním.

Regionální hospodářská komora Brno, poskytující komplexní servis podnikatelům, zřídila toto centrum díky podpoře z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Projekt „Příprava a podpora podnikání žen“ poskytuje ZDARMA odborné (právní, daňové aj.) rady důležité pro začátek podnikání, pomůže najít vhodného kouče a organizuje semináře na různá témata. „A nejen to“, říká Dagmar Matějková, konzultantka asistenčního centra Brno na Regionální hospodářské komoře Brno.

 Zahájení projektu: 1.9.2012

Konec projektu: 30.6.2015

Cílová skupina: Začínající podnikatelky

Na internetové platformě: ipodnikatelka.crhkbrno.cz/platforma naleznete více informací k projektu. Po registraci, která je zdarma a k ničemu vás nezavazuje, můžete využívat možností uživatelské sekce.  Je to např. sekce Začínáme, kde naleznete 20 různých skript, která pojednávají o důležitých oblastech podnikání. Využijte možnosti sebevzdělávat se z odborně zpracovaných materiálů. 

 Kontakt: Bc. Markéta Horáková - Lazarová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 532 194 917

 

esf eu oplzz Cervenapodpora horizont CMYK 

 

 

Výhody členství

Proč se stát členem komory

Podpora obchodu

Vaše čísla jenom porostou, pokud zůstanete s námi

Vzdělání a poradenství

Proaktivní vzdělávání posune Vás i Vaše zaměstnance

Networking

Na našich akcích získáš ty nejlepší kontakty

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo generali logo
logo DevelopmentAid main large size