ADAX Fond firemního nástupnictví za sebou má velmi vydařené období. Hospodářský rok (1.4.2023 – 31.3.2024) se podařilo uzavřít s vynikajícím zhodnocením 18,18 % u třídy A (od 1 mil. CZK) a 22,41 % u třídy C (od 10 mil. CZK).

K 31.3.2024 také výrazně vzrostl objem aktiv ve fondu. Zatímco ke konci roku 2022 dosahoval 205 mil. CZK, ke konci 1. čtvrtletí 2023 byla jeho hodnota 343 mil. CZK. 

„V rámci naší dlouhodobé strategie, která se zaměřuje na akvizice českých a slovenských firem s potenciálem růstu a zahraniční expanze, jsme uskutečnili hned několik významných akvizic. Jde například o inovativního výrobce ekologických papírových kelímků Ekobal Rožnov, závod Boneco CR, díky čemuž naše portfoliová společnost CM-Trade rozšířila své produktové portfolio, nebo úspěšné dokončení nákupu předního českého dodavatele systémů záložního napájení UPS Technology ve spolupráci s fondem Genesis Capital LLC,“ říká investiční ředitel fondu ADAX David Fogad.

Aktuálně pracujeme na několika dalších akvizicích. Do konce roku plánujeme naše portfolio rozšířit o 2 až 4 společnosti s vysokým růstovým potenciálem.

Zdroj: https://www.adaxinvest.cz/investorum-jsme-dorucili-vyrazne-nadstandardni-zhodnoceni/

V případě zájmu o investování kontaktujte: František Motl, tel: 532 194 919, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size