Sedmý ročník Festivalu MyFace se uskuteční v pátek 27. 9. 2024 v příjemném prostředí Bowlingu Brno. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, inspirativní příběhy, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

Mezi vystupujícími budou: David Procházka, zakladatel platformy Donio, které se za pět let podařilo díky několika tisícovkám sbírek vybrat více než miliardu korun. Vystoupí firemní a poradenská psycholožka a koučka Kristýna Šlajsová, spoluzakladatelka komunity HolkyzMarketingu a autorka knihy Organizační porno Aneta Martinek, pilot, instruktor létání, ale také muž, který se věnuje přednáškám a mentoringu v oblasti byznysu Jan Rudzynskij, lektorka meditačních technik Barbara Šušková, spoluzakladatelka a členka nejužšího vedení společnosti Czechitas, která boří mýty a stereotypy ve světě IT, Monika Ptáčníková nebo moderátor a lektor Václav Kuba. Moderátorkou akce bude Eva Rigler.

Účastníci Festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět doprovodný program a další. Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli žít své sny v každodenním životě.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketlive. Odkaz na FB událost najdete ZDE.

KONTAKT:

Pavel Šmerda, PR a hlavní organizátor akce

Tel. 737 177 367

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size