Zachraňte včely je iniciativa naší členské firmy EPRIN spol. s r.o., která vyvrcholí 20. 5. na Mezinárodní den včel, za účasti řady významných hostů a primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové otevře v Technologickém parku Brno včelařskou stezku.

Program:TPB mezinárodní den vcel 1080x1080 002
14:30-14:45    stříhání pásky, otevření vzdělávací včelařské Stezky v Technologickém parku - JUDr. Markéta Vaňková
15:00-18:00    stánky se soutěžemi pro děti
                        - stánek #PripravBrno – pracovní listy
                        - stánek sázení semínek
                        - stánek zaměřený na kamínky a jejich malování, omalovánky, házení kamínků do „kamenožrouta“
                        - stánek Včelaříme za účasti včelařů Toma a Lukáše
16:30-17:30    environmentální divadlo Navlnce, představení: Kde spí motýli


Věříme, že se v tento pěkný okamžik potkáme na některém stanovišti s Vámi i mnoha dětmi, pro které jsou stezka i akce určeny.
Pro přespolní návštěvníky dokončujeme také digitální verzi stezky.Projekt zachrantevcely.cz je iniciativou technologické společnosti EPRIN spol. s r.o. věnující se automatizaci, digitalizaci a robotizaci.


Jeho hlavními cíli jsou zvýšit povědomí o důležitosti včel pro životní prostředí a propagovat zodpovědný přístup k ochraně včel a dalších opylovačů, zachránit včelstva před vymíráním, informovat firmy a širokou veřejnost o této problematice, šířit osvětu a vzdělávat.


Společnost EPRIN od svého založení přemýšlí jak a kde by mohla být společensky prospěšná a užitečná. Pokud se sejde parta dobrých lidí, kterým není jedno kde a jak žijí, zejména pak jaký odkaz a dědictví po sobě zanechají, zbývá jen krůček k charitativní činnosti.


Zaposlouchejte se společně s námi do rytmického bzučení včel. Zkrátka a dobře, bez včel a opylování by prostě nebyl možný život tak, jak jej známe.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size