Program

Nabízíme vám firemní prezentaci ve společné expozici s osobní účastí vašeho zástupce

 • Každá společnost či instituce se sídlem či pobočkou v Jihomoravském kraji bude mít ve společné expozici vlastní prostor pro vystavení modelů a vzorků.
 • Ve spolupráci se ZK CzechTrade ve Španělsku zajistíme komplexní servis přípravy a realizace osobní účasti od komunikace s organizátorem veletrhu, přes zajištění výstavní plochy, výstavbu expozice, zařazení do katalogu vystavovatelů, až po veškeré administrativní záležitosti.
 • Dále španělská kancelář zajistí služby v teritoriu pro vyšší návštěvnost společného stánku:       
       - Oslovení potenciálních partnerů, stručné představení vaší firmy a nabídka spolupráce - mailing s pozvánkou s logem CzechTrade k návštěvě vašeho stánku vybraným relevantním kontaktům v sektoru.
       - Zveřejnění profilu vaší společnosti na zahraničních webových stránkách španělské kanceláře www.czechtrade-espana.com a na sociálních sítích.
       -  Asistence pracovníků agentury CzechTrade, kteří vám rádi pomohou při jednáních s vašimi potenciálními obchodními partnery v rámci veletrhu.
       -  Asistence pracovníka CzechTrade pro tlumočení a překlad firemního profilu do španělštiny.
 • Připravíme plně vybavený moderní stánek pro firemní prezentaci, obchodní jednání, umístění firemního banneru, vzorků.
Termín
Pondělí 13. květen 2024
Čas
do 16. května 2024
Místo
Sevilla, Španělsko
Cena
CENA PRO NEČLENY RHK Brno
viz níže
včetně DPH
CENA PRO ČLENY RHK Brno
viz níže
včetně DPH
Informace o přihlášení

Firemní prezentace na ploše 6 m2 s osobní účastí vašeho zástupce je za 50 000 Kč bez DPH, každá další osoba je za 300 eur.

Malé a střední podniky i zástupci univerzit/výzkumných institucí se sídlem či pobočkou v Jihomoravském kraji mohou pro účast využít finanční podporu z rozpočtu statutárního města Brna prostřednictvím projektu „Centrum mezinárodního obchodu“, realizovaném RHK Brno (90 % z výše uvedené ceny). Tito účastníci si tedy (v případě zapojení min. 5 podnikatelských subjektů z našeho regionu) budou z vlastních zdrojů pouze kofinancovat 10% z ceny v přihlášce za osobní účast (tj. 5.000,-Kč + DPH) a své cestovní náklady. Pokud nás do konce roku 2025 budete informovat o nově navázané mezinárodní spolupráci (partnerské dohodě) z této akce a potvrdíte nám ji písemně, vrátíme vám tuto částku jako "success fee" zpět.

V případě dotazů či zájmu o účast prosím do 15.3.2024 kontaktujte RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: hrdlicka@rhkbrno.cz

Registrační formulář

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size