Regionální hospodářská komora Brno (RHKB) podepsala v minulém týdnu smlouvu o jejím vstupu do vlastnické struktury fondu kvalifikovaných investorů Adax Private Equity Fund SICAV a. s. Členové komory díky tomu získají dodatečné zvýhodnění u svých investic.

Adax Private Equity Fund SICAV a. s. je fond investující do majetkových podílů v prosperujících středně velkých českých a slovenských firmách. Jejich výběr se uskutečňuje po důkladném due dilligence a pečlivé analýze celkového stavu firmy nezávislým týmem zkušených odborníků. Fond se bude podílet na řízení a strategii těchto firem, a tím přispívat ke zvýšení jejich ziskovosti.

Investorům fond nabízí základní roční zhodnocení ve výši 6 %, pro členy hospodářské komory je pak garantováno další dodatečné zvýhodnění, to vše při optimálním investičním horizontu 3 let. V případě investování fyzických osob je po 3 letech tento výnos osvobozen od daně. Pro právnické osoby by naopak mohla být zajímavou alternativou nabídka odkupu podílu ve společnosti do fondu.

Více informací najdete na webovém portálu RHKB (www.rhkbrno.cz).

 

Kontakty:

Lucie Horáková

Asistentka ředitele / PR
Regionální hospodářská komora Brno
Enterprise Europe Network
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.rhkbrno.cz/
Výstaviště 1
648 04 Brno

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo generali logo
logo DevelopmentAid main large size