Kam společně vyrazíme?
Vážené dámy, vážení pánové,
jistě s napětím očekáváte výsledky naší poslední ankety, z nabízených aktivit preferujete turistický výlet. Zamyslete se a napište nám, kam společně vyrazíme. I my Vám učiníme v této souvislosti nějaký mravný návrh. A pozor: Vítězem slibované lahve vína se stává muž s velmi silnými názory a pronikavým uvažováním - děkan Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity Antonín Slaný. Gratulujeme!
Čenda
KONFERENCE
Zveme Vás na Konferenci určenou pro odbornou i širokou veřejnost z oblasti středního odborného vzdělávání, pro zástupce zaměstnavatelů, pedagogy a rodiče.
BUSINESS CLUB
ZMĚNA TERMÍNU - 24. KVĚTNA Dovolujeme si Vás pozvat na inspirativní setkání s ministryní financí paní Alenou Schillerovou.
VSTUP PO REGISTRACI ZDARMA.
TOP MSP 2019
Dne 30. dubna končí veřejné hlasování v soutěži TOP MSP 2019. Nezapomeňte rozdat hlasy svým favoritům. Umožníte jejich zapojení do dalších kol soutěže!
SEMINÁŘ
Připravte se na daňovou kontrolu! Na příkladech z praxe Vám ukážeme, jaké nečastější chyby mohou vést ke kontrole převodních cen ze strany finančního úřadu, jak těmto chybám zabránit, a jak v případě potřeby vést řízení se správcem daně.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
g+    Facebook    Twitter    Instagram
© 1996 — 2016 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size