Přejeme hezké léto!
Vážené dámy, vážení pánové,
pololetí jsme zakončili bezva výletem, všichni byli moc spokojeni, i sající komáři! Zvláštní poděkování patří šéfovi a.s. Zemax Šitbořice Radku Zelinkovi, který nám připravil na závěr tripu  ochutnávku skvělých vín.
Zvolněme nyní trochu, zpomalme čas, popřemýšlejme v/o(!) přírodě a načerpejme dostatek sil do hektického podzimu a závěru roku, nás čeká mimo jiné MSV, rozpohybování Areálu Chrlice, který jsme koupili, vyhlášení TOP MSP, rozjezd dalších velkých projektů vzdělávání, kybernetické bezpečnosti a našeho klastru IC4.0 či dvě podnikatelské mise na Ukrajinu a do Itálie ….
Na zpravodaj se můžete těšit na přelomu července a srpna, s absolutním nasazením se k Vám vrátíme koncem srpna. Koukněte ještě níže a těšte se na další překvapení, která pro Vás připravujeme!
Přejeme pohodové léto a zde letní hymna.
Ladislav Chodák  a Čenda Absolon
AKTUÁLNĚ
Každé další slovo je zbytečné, to je ta cesta, to je ten směr!
5.9.2019
Do konce června  se můžete registrovat za zvýhodněných podmínek! Nově jsme připravili program také pro cyklisty.
5.9.2019
Jak se bude vybíjet ekonomika v příštím roce, zda je výhodnější čerpat podporu podnikání ve formě dotace či úvěru, jaké výzvy nás čekají, a mnoho dalšího se dozvíte na tomto workshopu.
7.-9.10.2019
Registrujte se na jednu z největších kontaktních akcí. Registrovaným firmám připomínáme, že si již nyní mohou vyžádat schůzky.
ENERGETICKÉ ÚSPORY
Osvěta, propagace a definice konkrétních řešení v oblasti energeticky úsporných opatření ve firmách je náplní připraveného semináře.
POZVÁNKA
Členská firma Marouk, s.r.o. Vás zve na oslavu svých 10. narozenin, která proběhne 29.9.2019, prosíme o potvrzení Vašeho zájmu.
Přijďte se posadit a pobavit se!
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
g+    Facebook    Twitter    Instagram
© 1996 — 2016 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size