Výsledky golfu a TOP MSP!
Vážené dámy, vážení pánové,
včera proběhlo již 12. podnikatelské setkání spojené s golfem, koukněte na fotky. Vítězem náročného a dramatického turnaje se stal Pavel Viktorin ze společnosti Pramos, a.s., druhé místo obsadil Radim Kašpárek a třetí Karel Peška, oba ze společnosti Unicorn Systems a.s.
Čenda
P.s. Můj souboj v trhání čtyřlístků s Ivem Hutirou byl rovněž dramatický, dlouho jsme měli každý jeden, Ivo ale pak po třech hodinách utrhl ten vítězný kousek od 17. jamky. Třemi čtyřlístky ale bohužel toho takina indického, kterého jsme před třemi lety adoptovali, nenakrmíme.
TOP MSP 2019
Podívejte se na desítku firem, které budou oceněny v soutěži TOP MSP o nejlepší firmu brněnského regionu. Vyhlášení konečného pořadí proběhne 7. listopadu v nově zrekonstruovaném kině Art.
CENTRUM MEZINÁRODNÍHO OBCHODU
Aktuální zahraniční poptávky a nabídky, pozvánky na akce a informace pro začínající nebo zkušené exportéry naleznete v novém čísle našeho e-zpravodaje Centra mezinárodního obchodu.
B2B JEDNÁNÍ
V rámci MSV proběhnou již tradiční  kontaktní jednání. Přidejte se k 165 registrovaným účastníkům akce a vyberte si partnery pro jednání již nyní.
TOP MSP
Navštivte seminář, který se věnuje přeshraničnímu poskytování služeb, vysílání pracovníků, možnostem financování pro malé a střední podniky, a to především v německy mluvících zemích.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
g+    Facebook    Twitter    Instagram
© 1996 — 2016 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size