BRNO INDUSTRY 4.0
Vážené dámy, vážení pánové,
 
minulý pátek jsem navštívil naši dlouholetou členskou a špičkovou high-tech firmu EPRIN, abych jejímu majiteli Zdeňku Sedlákovi předal druhou cenu z naší soutěže týkající se karavaningu, koukněte na foto.
 
Zdeněk Sedlák má velmi silné vize, názory a myšlenky. A každý takovýto borec má i svůj silný příběh. Tady je ten jeho: zachrantevcely.cz .
 
Více slov by zbytečně zakrylo myšlenky.
Čenda
KONFERENCE
INDUSTRY CLUSTER 4.0 spustil registraci na svou tradiční konferenci BRNO INDUSTRY 4.0. Přednášky, inspirace, diskuse, workshopy, B2B. Registrujte se již nyní.
VZDĚLÁVÁNÍ
Zajímají Vás specifika podnikatelského prostředí v Rakousku, Číně, Rusku nebo Brazílii? Přihlaste se na náš webinář a načerpejte informace přímo od odborníků z praxe.
CENTRUM MEZINÁRODNÍHO OBCHODU
Aktuální zahraniční poptávky, nabídky, tendry, pozvánky na akce a informace pro začínající nebo zkušené exportéry naleznete v novém čísle našeho e-zpravodaje.
GO GREEN!
Co si pod tím představit? Jak se na ně připravit? Jak k tomu přispět? Poslechněte si záznam webináře „Udržitelnost v energetice a úspory energií“, a buďte v obraze, ať víte, co nás čeká a nemine.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
   Facebook      Instagram
© 1996 — 2020 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size