Pojďte s námi...

 
...nejen do Reduty!
 
Vážené dámy, vážení pánové,
 
příští týden ve čtvrtek proběhne slavnostní vyhlášení výsledků soutěže SMEs4FUTURE (velké díky Jihomoravskému kraji za finanční podporu této soutěže) a pasování nových členů RHKB v divadle Reduta. Součástí programu je i divadelní představení Amfitryon, večer pak zakončí neformální jednání účastníků při skvělém jídle a pití. Pokud jste se nestihli přihlásit, máme k dispozici ještě několik volných míst, registrace je přístupná na našem webu. Nejčastěji kladené otázky k průběhu večera naleznete zde. A teď pozor: Přijde mezi nás brněnská primátorka Markéta Vaňková a náměstek hejtmana JMK Honza Zámečník, těšíme se na Vás!
 
Blíží se konec roku a s ním přichází celá řada charitativních akcí, srdečně Vás zvu na stánek naší členské firmy Nadačního fondu Emil, přijďte ochutnat punč a podpořit sport handicapovaných dětí a mládeže. Stánek najdete na Moravském náměstí.
 
Tento týden jsme odehráli špičkovou konferenci naší platformy Life Sciences 4.0, viz níže tisková zpráva a fotodokumentace. Statutárnímu městu Brnu velké díky za finanční podporu aktivit této platformy!
 
Jsme Vaše RHKB. Kosmos v kapce vody!
 
Čenda
KONFERENCE
Life Science 4.0. Jaká byla?
Hlavní myšlenkou konference naší platformy Life Sciences 4.0 s názvem „Digitální a zelená tranzice“ bylo představit firmám nové výzvy – a přijmout je jako příležitosti, nikoliv bariéry. A povedlo se!
Chci si přečíst více!
NEPLES SE OPĚT HLÁSÍ!
Chcete se s námi pobavit? Rezervujte si svůj stůl na našem neodolatelném Neplese, dokud je z čeho vybírat. Čeká Vás skvělá hudba, výborné jídlo i pití a především příjemní lidé.
GO GREEN!
Za svůj život prosplachujeme až 10x více vody, než vypijeme. Při spotřebě 30 l za den na jednoho člověka může jen za rok udělat 10 950 l. Kolik to pak udělá litrů vody za celý život?  Řešením může být splachování dešťovou vodou.
AKTUÁLNĚ
Koukněte na stránky Ministerstva zahraničních věcí, které každoročně připravuje souhrnné teritoriální informace, ty slouží jako byznysový průvodce pro podnikatele.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
   Facebook      Instagram
© 1996–2023 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size