Pokud se Vás týká téma chytrých měst, pak brněnský URBIS je v Česku právě tou událostí, kde musíte 4.–6. června 2024 být. Tato tradiční akce má od letošního roku novou koncepci, která je postavena především na spolupráci se čtyřmi ministerstvy a asi desítkou dalších institucí a exkluzivním konferenčním programu. Součástí akce je veletrh s více než 50 vystavovateli z oblasti řešení pro města a obce. Hlavní myšlenkou akce URBIS je pomoci se zaváděním inovací, které jsou klíčem k zajištění udržitelného rozvoje, prosperity a kvality života.

Téma Smart Cities se stává stále důležitější součástí rozvoje českých měst, obcí a regionů. Přibývající výzvy, kterým dnes společně čelíme, si žádají hledání inovativních řešení a postupů, které jsou klíčem k zajištění udržitelného rozvoje, prosperity i kvality našich každodenních životů. Mezinárodní příklady jasně ukazují, že k úspěšnému rozvoji Smart Cities a implementaci inovací do praxe dochází pouze při silné vzájemné spolupráci aktérů napříč sektory i úrovněmi. Taková spolupráce ovšem nevzniká sama od sebe, ale vyvíjí se z pravidelného setkávání, sdílení zkušeností a vzájemného učení.

Právě proto se URBIS The Smart Cities Meetup v letošním roce připravuje ve spolupráci se čtyřmi ministerstvy a asi desítkou dalších institucí. Všechny důležité aktivity a informace tak budou koncentrovány v jeden čas na jedno místo. 

Těšit se můžete na:

  • rozhovory, panelové diskuze a přednášky odborníků o výzvách i příležitostech Smart Cities
  • prezentace úspěšných domácích i zahraničních projektů a sdílení dobré praxe
  • ukázky inovativních řešení a vznikající živou laboratoř v areálu brněnského výstaviště
  • networking a možnost navázání nových, smysluplných partnerství

Součástí programu je také URBIS HACKATHON, na kterém můžete se svým řešitelským týmem získat až 50 000 Kč.

Červnový URBIS The Smart Cities Meetup bude zaměřen na tato témata:

Chcete se na místě prezentovat za extra výhodných podmínek? Letošek Vám vysloveně hraje do karet (viz nabídka ZDE).

Pokud máte zájem o získání kódu pro bezplatný vstup, určený registrovaným návštěvníkům, kontaktujte prosím RHK Brno (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Využít můžete rovněž platformu pro předem sjednané 1:1 schůzky (viz ZDE).

Zdroj: BVV

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size