Charlie 1000Watts!
Vážené dámy, vážení pánové,
 
udržitelnost je kánonem současnosti a jednou z priorit pro RHKB. Rozhodli jsme se připravit sérii semiwebinářů na toto žhavé téma.
 
První z nich "Po nás potopa? aneb Go Green! Kick-off" Vás čeká již 23. září, zapojte se a vyslechněte si inspirativní přednášky a přihlaste se rovněž na navazující kooperační burzu.
 
 
 
Čenda
 
P.S. Paint It Black … R.I.P., Mr. Charlie Watts
PODNIKATELSKÉ SETKÁNÍ
Další z oblíbených podnikatelských setkání je tu, v říjnu se potkáme v Hotelu Maximus Resort, kde připravujeme bowlingový turnaj. Využijte další možnosti k navázání neformálních kontaktů.
GO GREEN!
Seznamte se projektem, jehož cílem je ukázat možnosti úprav odpadní vody pro její recyklaci v různých oblastech využití.A to s ohledem vyhodnocení potenciálních zdravotních a environmentálních rizik v ekonomicky únosné míře.
VZDĚLÁVÁNÍ
Seznamte se s průběhem zavádění změn po dobu přechodného období od nabytí účinnosti nové celní legislativy. Zaměříme se na problematické oblasti, na oblasti, kde došlo k nejvýznamnějším změnám v průběhu roku 2021.   
AKTUÁLNĚ
Možná jste začátkem roku zachytili informaci o slevách Úřadu Evropské Unie pro duševní vlastnictví na službu IP Scan a na ochranné známky. Do konce září máte poslední šanci o slevy zažádat.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
   Facebook      Instagram
© 1996 — 2020 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size