Hledáme nejlepší firmy v Jihomoravském kraji!

 
Karty rozdány!
Vážené dámy, vážení pánové,
žijeme v tyto týdny svůj matrix: Shromáždění delegátů RHKB zvolilo nové představenstvo, přijali jsme sedm nových společností, oficiálně jsme vyhlásili velmi sofistikovanou soutěž SMEs4FUTURE, máte možnost stát se partnery oslav 95. výročí brněnských veletrhů, podpořit charitativní koncert, který organizuje statutární město Brno, resp. brněnská zastupitelka Katka Jarošová, vše podstatné viz níže…

Jsme Vaše RHKB. Stovku neběháme, jsme ultramaratonci!
Čenda
SOUTĚŽ SMEs4FUTURE
Nominovali jsme členské společnosti, které splňují nominační kritéria. Znáte nějaké další společnosti, které by se do soutěže měly zapojit? Nominujte je! Konkurence bude veliká!
SEMINÁŘ
Uvažujete o prodeji své firmy, nebo naopak nějakou plánujete koupit? Kterak vyřešit nástupnictví ve své rodinné firmě? Seminář se specialisty ze skupiny ČSOB již 27. dubna.
KONFERENCE
Tři brněnské univerzity spojily síly a zorganizovaly 27.dubna první vesmírnou konferenci v Brně, RHKB je jedním z partnerů. Konference je zaměřena nejen na akademickou oblast. Vítáni jsou zástupci podnikatelské sféry. 
Vzhůru na konferenci!
ENTERPRISE EUROPE NETWORK
Dřevěné židle, textílie z PVC, vzduchové filtry, jednorázové krabičky na jídlo, vybavení domácností a mnoho dalších příležitostí v nejnovějším bulletinu.
ČLENOVÉ 
Brněnské výstaviště bude slavit 95. narozeniny. Můžete se stát partnery!
DOBROČINNOST
Město Brno organizuje charitativní koncert pro Sociální nadační fond a hledá partnery. Chcete pomoci jednomu ze třech nemocných dětí?
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
   Facebook      Instagram
© 1996–2023 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  generali logo  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size