Aktuálně můžete využít řadu zajímavých událostí, ke kterým se lze připojit přes internet v pohodlí Vaší kanceláře či domova: exportní webináře nebo online B2B jednání s potenciálními novými partnery ze zahraničí.

Jde např. o virtuální networkingové akce a platformy našich komorových partnerů s možností předem připravených 1:1 jednání:

Tímto způsobem získáte možnost a prostor setkat se on-line s dalšími registrovanými účastníky z celého světa (firmy, univerzity / R&D instituce, klastry apod.)


O Japonsku: Využijte nabídku bezplatných webinářů EU-Japan Centre for Industrial Cooperation, prostřednictvím kterých získáte praktické informace ohledně vstupu na japonský trh. Další podrobnosti ZDE


Maroko - Cesta k úspěšné expanzi do Afriky (částečně v angličtině): Země s bohatou historií, kulturou a dynamickou ekonomikou, se raketově rozvíjí. Nedávné přidělení MS ve fotbale je jen jedním z důkazů tohoto rozvoje, a to přináší mnoho zajímavých příležitostí pro české firmy.  Na webináři, konaném 12. prosince 2023 vám ředitel zahraniční kanceláře CzechTrade Maroko ve spolupráci se státní agenturou AMDIE představí marocký trh, ekonomickou situaci, perspektivní odvětví a sektory, a nastíní budoucí výhled rozvoje. Další podrobnosti ZDE


Ministerstvo zahraničních věcí ČR pro Vás pak připravuje rovněž webináře o příležitostech pro české firmy a individuální konzultace s ekonomickými diplomaty. V jejich rámci Vám zprostředkují informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání či kultuře obchodního jednání. Doporučujeme je proto využít jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupcem České republiky v místě, jehož úkolem je pomoci českým firmám v expanzi na daný trh.

Nadcházející webináře MZV:

13. 12. 2023 Obchodní spolupráce a příležitosti pro české firmy ve Španělsku


V případě dotazů či zájmu o bližší informace nás neváhejte kontaktovat: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo generali logo
logo DevelopmentAid main large size